Kurumsal

image description

Önceliği müşteri memnuniyeti olan, sağlıklı ve sürekli büyümeyi hedefleyen, toplumsal ve çevresel değerlerden ödün vermeyen, verimli ve kurulduğu günden bugüne kadar nitelikli ve tercih edilen inşaat şirketlerinden biri olmayı hedeflemiştir.

Deneyimli ve eğitimli personelimiz ile uygun çalışma koşullarında, kaliteyi ve hizmetimizi sürekli iyileştirme kavramı içerisinde analiz ederek en ekonomik ve estetik ürünleri sunmak, kalite politikamızdır. Ekibimizin bilgi becerilerini artırıp geliştirmek tüm güvenlik önlemlerinin alınmasından daha iyisini vermeye çalışmak, Kaliteyi daima ön planda tutmak,müşteri verilen ile memnun olsa dahi,ona daha iyisini vermeye çalışmak.

ECRİN YAPI, sıfır iş kazası politikası ile yürüttüğü tüm faaliyetlerde çalışanlarının ve ilgili tarafların iş sağlığı ve iş güvenliğini ön plânda tutma, böylece zararları en aza indirme konusunda kararlıdır. Bu kararlılığını, geliştireceği plânlar, çalışanların katkısı ve yönetimin gözden geçirmesini yoğunlaştırarak sürdürecek, eğitimle de destekleyecektir.

İletişime Geç
Ecrin Yapı İnşaat Olarak

TECRÜBELERİMİZ

Isı yalıtım
95%
Ses Yalıtımı
85%
İzalasyon
89%
Sulu Dış/ İç Cephe Boya
60%

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ekibimiz

image description